Powermatic ArmorGlide PM2000BT 10" Table Saw, 30" Rip Accu-Fence, 3HP, 1PH, 230V (PM1-PM23130KT)
UPC:
MPN:
PM1-PM23130KT
On Sale
  • Scope of Delivery
Currently on Back Order - ETA 7/10
Frequently bought together:
Description